English version

Integra Terminarz Nowość !!!

Integra Terminarz Nowość !!!
 

Oprogramowanie do planowania prac serwisowych

Terminarz firmy Integra Software umożliwia sprawne planowanie prac serwisowych i pozwala na optymalne wykorzystanie potencjału serwisu co wpływa na poprawę rentowności i usprawnia funkcjonowanie każdej firmy. 

Program zawiera kartotekę kontrahentów, usług, pojazdów, sprzętu, urządzeń, podzespołów. Ponadto serwisy pojazdów mogą skorzystać z obszernej bazy ok 25tys. pojazdów. Terminy napraw można wprowadzać zarówno z poziomu listy jak i interfejsu graficznego z widokiem dnia i tygodnia. Wkrótce będzie dostępna wersja z dodatkowymi widokami wg godzin, dni, tygodni i miesięcy oraz interfejs www umożliwiający umawianie się klientom przez strony internetowe.

Rezerwacje towarów potrzebnych do naprawy, tworzenie kosztorysów, to dodatkowe opcje, które można wykorzystać podczas ustalania z klientem terminu naprawy.

Ponadto dzięki współpracy z modułem sms, program umożliwia wysyłanie do klientów firmy wiadomości SMS z potwierdzeniem terminu naprawy oraz pozwala przypominać klientowi np. na godzinę przed naprawą o umówionym terminie.

Program można rozszerzyć o dodatkowe opcje dostępne w programach Integra Warsztat, Integra Car oraz Integra Serwis.

Integra Terminarz polecamy wszystkim firmom prowadzącym rożne serwisy pojazdów , sprzętu urządzeń oraz podzespołów. 

Odsłony: 2180

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem