Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu
 
Image MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage Map
Jestes tutaj: Strona główna / Info Prasowe

autoExpert 7-8/2017 - Produkt roku 2017

Integra Car 2017 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników

W najnowszym numerze magazynu autoExpert 7-8 / Lipiec 2017 ukazał się dodatek specjalny - "Produkt roku 2017".

W kategorii "Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie" znalazł się nowy system Integra Car  2017 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników.

Kwiecień 2017

auto moto Serwis 03/2017 - Bosch Service Modzelewscy

W marcowym numerze miesięcznika auto moto Serwis ukazał się artykuł na temat Bosch Service Modzelewscy - jednego z użytkowników oprogramowania Integra Car 7.

Jesteśmy warsztatem sieci Bosch Car Service. Mamy dostęp do oprogramowania i wiedzy technicznej Boscha, który pokrywa około 90% naszego zapotrzebowania na informacje techniczne. Uczestniczymy w szkoleniach Boscha, które zapewniają nam bardzo dużą wiedzę.

 

Marzec 2017

Konkurs "Warsztat Roku 2016" rozstrzygnięty

Rozstrzygnięta została polska edycja europejskiego konkursu "Warsztat Roku", którego celem jest mobilizacja przedsiębiorców do ciągłego podnoszenia standardów oraz - przy okazji - zaprezentowanie silnych stron niezależnych warsztatów  samochodowych z całej Polski.

Marzec 2017

Nowoczesny Warsztat 3/2017 Wizyta w Bosch Service Polanowski w Toruniu

W marcowym numerze czasopisma Nowoczesny Warsztat ukazał się materiał dotyczący jednego z użytkowników programu Integra Car 7 - warsztatu Bosch Service Polanowski z Torunia .

BS Polanowski to dzisiaj sześć stanowisk samochodowych, siedmiu mechaników, kilkoro praktykantów z miejscowych szkół samochodowych oraz trzy osoby w biurze obsługi klienta.

Średni wiek auta w serwisie – 4 lata. Koszt roboczogodziny w cenniku – 100 złotych netto. 30% czasu pracy  to obsługa flot. To dane, których pozazdrościć może niejeden warsztat.

Marzec 2017

Przegląd Oponiarski - serwis Czogum z Pruszcza Gdańskiego dołączył do sieci BestDrive

W marcowym numerze miesięcznika Przegląd Oponiarski zamieszczono informację na temat jednego z użytkowników oprogramowania Integra Car 7 - firmy "Czogum"  z Pruszcza Gdańskiego.

„Continental to marka,ludzie i porządek w papierach.Co ważne, koncern realizując swoje plany, nie „sieje” serwisów po garażach i komórkach.” Dlatego też - jak przyznał przedsiębiorca z Pruszcza Gd. - rozmowy w sprawie przystąpienia do BestDrive zakończyły się pełnym, obustronnym sukcesem i od marca 2017r. firma dołączyła do sieci BestDrive.

Luty 2017

Przegląd Oponiarski - serwis "Dob-Gum" w sieci BestDrive

W lutowym numerze miesięcznika Przegląd Oponiarski zamieszczono informację na temat jednego z użytkowników oprogramowania Integra Car 7 - firmy "Dob-Gum" z Murowanej Gośliny. 

Najnowszy polski serwis BestDrive, czyli Dob-Gum ma siedzibę na terenie 10-tysięcznego osiedla o wdzięcznej nazwie "Zielone Wzgórza". Jego mieszkańcy to stali klienci serwisu, którzy z zaciekawieniem obserwowali kolejne etapy rozbudowy firmy. Od jesieni 2016 roku Dob-Gum stał się pomarańczowo-czarnym serwisem BestDrive. 

Grudzień 2016

Nowoczesny Warsztat 12/2016 Oprogramowanie Integra 7

W grudniowym numerze miesięcznika Nowoczesny Warsztat zamieszczono reklamę na temat Oprogramowania Integra 7 wraz z życzeniami świątecznymi dla wszystkich klientów.

Grudzień 2016

Przegląd Oponiarski - Sukces branżowy i medialny

W grudniowym numerze miesięcznika Przegląd Oponiarski zamieszczono informację na temat jednego z użytkowników oprogramowania Integra Car 7 - firmy "Krys" z Oświęcimia.

Po wielu latach działalności, firma radykalnie odmieniła swoje oblicze za pomocą światowego koncernu.

Od jesieni br. firma należąca do Krzysztofa Borowczyka działa w barwach siedzi BestDrive należącej do koncernu Continental. Na uroczystość otwarcia przyjechał do Oświęcimia, Thomas Nacke z centrali koncernu, związany z tą firmą od blisko 40 lat.

Grudzień 2016

Przegląd Oponiarski - Na bazie doświadczeń

W grudniowym numerze miesięcznika Przegląd Oponiarski zamieszczono informację na temat jednego z użytkowników oprogramowania Integra Car 7 - firmy Polskiserwis.pl

Z wizytą w ... firmie Euromaster polskiserwis.pl w Poznaniu prowadzoną przez dwóch wspólników. To Grzegorz Trenda i Paweł Adamczak. Obaj młodzi, dynamiczni, pełni werwy, obaj byli i są związani z  Michelin.

Polskierwis.pl to największy sprzedawca ciężarowego ogumienia Michelin w Wielkopolsce.

Listopad 2016

autoExpert 11/2016 Oprogramowanie dla motoryzacji

W listopadowym numerze miesięcznika Auto Expert w dodatku specjalnym IT dla motoryzacji zamieszczono informacje na temat programu Integra Car 7.5, z którego korzystają warsztaty w sieciach: AutoCrew, Bosch Service, First Stop - BRIDGESTONE, BestDrive - CONTINENTAL, Euromaster - MICHELIN, a także najnowszych systemów Integra WebKatalog Mobile oraz WebShop Tyre 2016.  W czasopiśmie zamieszczono także  zestawienie oprogramowania dla motoryzacji, w którym Integra Software zajmuje kluczowe miejsce.

Listopad 2016

autoExpert 11/2016 - Integra Car 7.5 nowe systemy Integra Mobile (WebKatalog Mobile, WebShop Tyre)

Integra Car 7.5, Integra WebKatalog Mobile, WebShop 2016

W listopadowym numerze miesięcznika Auto Expert zamieszczono informacje na temat programu Integra Car 7.5 a także najnowszych systemów Integra WebKatalog Mobile oraz WebShop Tyre 2016. 

Wrzesień 2016

Nowoczesny Warsztat 5/2016

W majowym numerze czasopisma Nowoczesny Warsztat ukazał sięartykuł na temat grupy serwisów BestDrive w Polsce, do których dołączył Auto Expert z Koszalina i Firma Makulski z Kołobrzegu.1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    Następna strona >  >>  >|

ilość odwiedzin: 200

© 2000-2017 by Integra Software