Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Nowoczesny Warsztat 04/2018 - wydanie targowe TTM 2018

Odwiedzający nasze stoisko targowe w Poznaniu w dniach 5-8 kwietnia 2018r., mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji jakie przygotowała firma Integra Software. Były to m.in. gadżety: PowerBanki, latarki, czy kubki firmowe, a także bezpłatne wersje DEMO programów serwisowych.

Dodatkowo, dla czytelników Nowoczesnego Warsztatu zostały przygotowane specjalne bony rabatowe na zakup licencji Integra 7.

auto moto Serwis 3/2018 - Integra Car 2018

Integra Car 2018 - zwiększ zyski swojego serwisu
Program Integra Car 7 posiada wiele funkcji, które odpowiadają praktycznym potrzebom serwisów. System jest używany zarówno w małych warsztatach, jak i w większych firmach, w sieciach serwisowych i flotach.

Katalog Wyceny Napraw, Nowoczesny Grafik Napraw, funkcje CRM/SMS/MMS, raporty, import faktur elektronicznych, wbudowany katalog części to tylko nieliczne funkcje dostępne w Integra Car 7.

Nowoczesny Warsztat 01/2018 - Oprogramowanie dla motoryzacji

W styczniowym numerze miesięcznika Nowoczesny Warsztat ukazał się artykuł dot. nowych systemów Integra.

  • Integra Car 7 2018 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników.
  • Integra Diagmrams (ID) - schematy silnika, ABS/ESP, airbag, klimatyzacji, systemów komfort/ bezpieczniki i przekaźniki.
  • Webkatalog - katalog części zamiennych / Integra WebShop - platformy do internetowej sprzedaży części i opon.

Nowoczesny Warsztat 01/2018 - Szybko, wygodnie, skutecznie

Oprogramowanie w warsztacie

— Program komputerowy pozwala przygotować wycenę każdej naprawy już w biurze obsługi klienta na podstawie kosztu części zamiennych i jej przewidywanego czasu — opowiada Tomasz Polanowski, który w swoim warsztacie w Toruniu używa programu Integra. Oczywiście wcześniej należy wskazać programowi cenę roboczogodziny.  Z kolei Tomasz Payerhin, menedżer serwisu w podłódzkich Pabianicach, jako główne korzyści wskazuje możliwość oszacowania przez program czasu nawet skomplikowanej naprawy oraz dobór odpowiednich części. — Duża oszczędność czasu — podkreśla.

Nowoczesny Warsztat 12/2017 - Konferencja Bosch w Zakopanem


Spotkanie serwisów AutoCrew i Bosch Car Service w Zakopanem.

— Kiedyś dużo mniej czasu poświęcaliśmy na tematy związane z analizami, z nowoczesnym podejściem do klienta. Pomocne jest oprogramowanie warsztatowe, jak choćby Integra, z której korzystamy. Poszczególne moduły tego oprogramowania kompletnie zmieniają podejście i do klientów, i do tematów związanych z mechanikami...

Przegląd Oponiarski 11/2017 - Stangum w sieci BestDrive


W listopadowym numerze miesięcznika Przegląd Oponiarski ukazał się artykuł dotyczący jednego z użytkowników oprogramowania Integra Car 7 - Stangum z Opola, który dołączył do sieci BestDrive.

Stangum jest serwisem posiadającym 4 stanowiska do obsługi pojazdów osobowych, terenowych i dostawczych, oraz jednym stanowiskiem do samochodów ciężarowych.
Na wszystkich stanowiskach komputerowych, w serwisie Stangum wykorzystywane jest oprogramowanie Integra 7.

autoExpert 11/2017 - Prezentacja najnowszych systemów


W listopadowym numerze miesięcznika autoExpert pojawił się obszerny artykuł dot. najnowszych systemów tj. Integra Car 7 2018 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników.
Integra Diagrams (ID) - Schematy elektryczne silnika, ABS/ESP, Airbag, Klimatyzacji, Systemów Komfort / Bezpieczniki, Przekaźniki.
Integra e-Commerce 2018 (eKatalogi/sklepy internetowe) - WEBKATALOG - Katalog części zamiennych / Integra WebShop - Platformy do internetowej przedaży części i opon.

Listopad 2017

Wyróżnienie autoExpert 10/2017 - Produkt roku 2017


W najnowszym numerze magazynu autoExpert 10/2017 opublikowano wyniki konkursu Produkt Roku 2017.

W kategorii "Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie" wyróżniono nowy system Integra Car  2017 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników. System wyróżniono z pośród ponad 200 produktów zgłoszonych do tegorocznej edycji konkursu Produk Roku 2017.

autoExpert 7-8/2017 - Produkt roku 2017

Integra Car 2017 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników

W najnowszym numerze magazynu autoExpert 7-8 / Lipiec 2017 ukazał się dodatek specjalny - "Produkt roku 2017".

Nominowany do konkursu w kategorii  "Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie" znalazł się nowy system Integra Car  2017 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników.

Kwiecień 2017

auto moto Serwis 03/2017 - Bosch Service Modzelewscy

W marcowym numerze miesięcznika auto moto Serwis ukazał się artykuł na temat Bosch Service Modzelewscy - jednego z użytkowników oprogramowania Integra Car 7.

Jesteśmy warsztatem sieci Bosch Car Service. Mamy dostęp do oprogramowania i wiedzy technicznej Boscha, który pokrywa około 90% naszego zapotrzebowania na informacje techniczne. Uczestniczymy w szkoleniach Boscha, które zapewniają nam bardzo dużą wiedzę.

 

Marzec 2017

Konkurs "Warsztat Roku 2016" rozstrzygnięty

Rozstrzygnięta została polska edycja europejskiego konkursu "Warsztat Roku", którego celem jest mobilizacja przedsiębiorców do ciągłego podnoszenia standardów oraz - przy okazji - zaprezentowanie silnych stron niezależnych warsztatów  samochodowych z całej Polski.

Marzec 2017

Nowoczesny Warsztat 3/2017 Wizyta w Bosch Service Polanowski w Toruniu

W marcowym numerze czasopisma Nowoczesny Warsztat ukazał się materiał dotyczący jednego z użytkowników programu Integra Car 7 - warsztatu Bosch Service Polanowski z Torunia .

BS Polanowski to dzisiaj sześć stanowisk samochodowych, siedmiu mechaników, kilkoro praktykantów z miejscowych szkół samochodowych oraz trzy osoby w biurze obsługi klienta.

Średni wiek auta w serwisie – 4 lata. Koszt roboczogodziny w cenniku – 100 złotych netto. 30% czasu pracy  to obsługa flot. To dane, których pozazdrościć może niejeden warsztat.1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    Następna strona >  >>  >|

© 2000-2018 by Integra Software