Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Wersja DEMO

Zapraszamy do pobrania prezentacji DEMO programu Integra.
Prezentacja zawiera informacje dotyczące budowy programu, opis funkcji branżowych (m.in. terminarz napraw, zlecenia, gospodarka magazynowa, współpraca z branżowym oprogramowaniem zewnętrznym, itd.) oraz wiele innych informacji dotyczących pracy z programem Integra.

Pobierz wersję demo

Formularz zamówienia 30-dniowej wersji trial

Zapraszamy do pobrania prezentacji programu Integra z opcją instalacji wersji TRIAL. Jest to w pełni funkcjonalna, 30-dniowa wersja programu. Po jej zainstalowaniu możliwa jest zarówno praca z bazą demonstracyjną, jak i wprowadzanie danych do pustej bazy. Dane te zostają zachowane w przypadku decyzji o zakupie programu.

Uwaga!
Przed zainstalowaniem wersji Trial zaleca się zapoznanie z informacjami zawartymi w niniejszej prezentacji. Posiadanie podstawowych informacji o funkcjonowaniu programu Integra ułatwi Państwu rozpoczęcie pracy z tym programem.

Wypełnij formularz zamówienia 30-dniowej wersji

Integra  - oprogramowanie dla serwisu

Integra oferuje oprogramowanie dla średnich i małych firm czyli dla serwisów pojazdów samochodowych (Integra Car 7 - program do serwisu / warsztatu), sklepów z częściami zamiennymi (Integra Firma 7 - program do sprzedaży części zamiennych), salonów sprzedaży pojazdów i autoryzowanych stacji ASO (Integra DMS - do obsługi stacji dealerskich). Integra to także systemy zamówieniowe B2B i katalogi części dla dużych przedsiębiorstw rynku motoryzacyjnego takich jak importerzy części, floty czy sieci warsztatowe. 

© 2000-2018 by Integra Software