Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu
 
Image MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage Map
Jestes tutaj: Strona główna / Archiwum Informacji

Wyróżnienie - Pracodawca Roku Pomorza 2017


Z dumą informujemy, że w minioną sobotę, podczas Gali Północnej Izby Gospodarczej, nasza firma zdobyła wyróżnienie  w  konkursie  Pracodawca  Roku  Pomorza 2017.
Jest to pierwsza  edycja  wydarzenia, a  zdobyty w nim tytuł jest  doskonałą  wskazówką  dla osób poszukujących  pracy w naszym regionie. Gala  konkursu odbyła się  w  malowniczej scenerii   Hotelu   Bursztynowy   Pałac   w   Strzekęcinie,  wieczór  uświetniły  występy  muzyczne i wykwintna kolacja. Pragniemy podziękować Kapitule PiG za nagrodę oraz naszym pracownikom za ich zaangażowanie w rozwój firmy.

Nowa wersja TecDoc CATALOG DVD 04/2017

Przyjmujemy zamówienia na nową wersję
TecDoc CATALOG DVD 04/2017

Zalety Katalogu:
■ największa na rynku baza samochodowych części zamiennych.
■ szybkie wyszukiwanie części wg pojazdu, nr kat., nr OES, itp...

Aplikacje Smart Workshop na konwencie sieci Bosch

Firma Bosch zorganizowała w Iławie spotkanie dla firm należących do sieci Bosch Service. W spotkaniu wzięło udział blisko 200 osób. Głównym tematem eventu była digitalizacja serwisów z hasłem przewodnim SMART WORKSHOP - WARSZTAT PRZYSZŁOŚCI.

Integra Software zaprezentowała bardzo innowacyjne rozwiązania dedykowane dla serwisów Bosch Service dotyczące  m.in. aktywnego przyjmowania pojazdów do naprawy oraz aplikacje dla mechaników usprawniające komunikację wewnątrz firmy i zwiększające efektywność pracy całego serwisu. Podczas spotkania przedstawiono również nowe wersje programu Integra Car 7 zintegrowane z systemami f-y BOSCH. Wszystkie przedstawione rozwiązania cieszyły się wśród warsztatów dużym uznaniem. Zainteresowanych w/w rozwiązaniami zapraszamy do kontaktu pod nr 94 348 8000.

Nowa wersja programu Integra 7.5.6

W listopadzie 2016r. została udostępniona nowa wersja oprogramowania Integra 7.5.6.
Najnowsza wersja programu zawiera wiele  zmian i usprawnień m.in.:

- zwiększono szybkość pracy programu, poprzez krótszy czas jego uruchamiania się
- poprawiono ergonomię obsługi
- nowe interfejsy do katalogów części dostawców
- nowy szablon wydruku etykiet dla opon (obsługa drukarek Zebra)
- funkcja zapobiegania duplikowania kartotek towarów w magazynie


W celu uaktualnienia programu zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym pod nr tel. 94 348 8000

Szczegóły dla klientów posiadających aktywny abonament dostępne są po zalogowaniu do strefy SUPPORT

Nowy system telefonii Elmeg Hybrid

\

Rozwój firmy i dynamicznie zwiększająca się liczba użytkowników oprogramownia Integra wymaga inwestowania w systemy teleinformatyczne. Ze względu na sygnały klientów dotyczące trudności z dodzwonieniem się do naszej firmy została podjęta decyzja o inwestycji w nowy system teleinformatyczny.

Na początku roku został zakupiony i wdrożony nowy system telefonii Elmeg Hybird firmy Funkwerk GMBH, który wprowadza szereg nowych mozliwości m.in.:
- zwiększenie ilości linii telefonicznych ISDN/VOIP - obsługa 16 jednoczesnych połączeń
- losowe nagrywanie rozmów w celu poprawienia jakości obsługi klientów
- obsługa nowoczesnych telefonów z wysoką jakością dźwięku HDSP.

Aktualnie wdrażamy nowy system do rejestrowania i kolejkowania nieodebranych połączeń. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli oddzwaniać do klientów, którzy nie mogli się dodzwonić do działu technicznego. Takie rozwiązanie pozwoli znacznie zwiększyć skuteczność pomocy technicznej. W celu uzyskania wsparcia technicznego zalecamy korzystać z nr 94 348 9000 oraz 94 348 8018                lub nr dedykowanych dla poszczególnych sieci serwisowych.

czytaj dalej »

Zapraszamy na Targi Pracy - Job Fair 2017

Firma Integra Software jest jednym z wystawców na XV Środkowopomorskich Targach Pracy - Job Fair  2017, które odbędą się 16 marca w godz. 11.00-17.00 w budynku Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.

Jeśli chciałbyś pracować przy ciekawych projektach informatycznych, dołączyć do zespołu naszej firmy, rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać doświadczenie to przyjdź na targi i zapoznaj się z naszą ofertą współpracy.

Dla odwiedzających stoisko przygotowaliśmy materiały informacyjne oraz atrakcyjne gadżety.

Jednolity Plik Kontrolny - Podstawowe informacje

Od 1 stycznia 2017 roku wchodzą w życie nowe przepisy nakładające na firmy obowiązek przygotowywanie danych w formacie JPK VAT, które powinny być generowane przez systemy FK i cyklicznie przekazywane organom skarbowym.

W następnych latach zostanie wprowadzony dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw obowiązek przekazywania danych organom kontroli skarbowej w formacie JPK FA i JPK MAG. Informujemy, iż w najnowszych wersjach oprogramowania serii Integra 7 wprowadzono funkcje przygotowania plików w strukturze JPK FA i JPK MAG.

Dla użytkowników oprogramowania został przygotowany specjalny artykuł dotyczący eksportu danych w strukturze JPK, który jest dostępny po zalogowaniu w strefie Integra Support - link.

Oferta wypożyczenia inwentaryzatorów Motorola MC30XX

Aby ułatwić i skrócić użytkownikom oprogramowania Integra 7 Pro przeprowadzenie inwentaryzacji wprowadzamy do oferty usługę wypożyczenia inwentaryzatorów Motorola Symbol MC30XX.

Spis towarów za pomocą terminala jest najszybszą i najbardziej dokładną metodą inwentaryzacji. Kolektor umożliwia bardzo szybkie przeprowadzenie spisu przy udziale nawet jednej osoby. Ponadto nie jesteśmy ograniczeni odległością od stanowiska z komp. PC, ponieważ pozycje towarowe mamy bezpośrednio dostępne w kolektorze danych, które są na bieżąco uzupełniane ilościami spisywanych towarów. Ma to szczególnie duże znaczenie kiedy spis wykonujemy w większym sklepie lub pomieszczeniach magazynowych.

Więcej informacji na temat wypożyczenia inwentaryzatorów można uzyskać pod nr tel. 94 348 80 27.

Oferta pracy - Specjalista ds.marketingu

Jeśli chciałbyś pracować przy ciekawych projektach, cenisz sobie możliwość rozwoju zawodowego a Twoją pasją jest wszystko to, co związane z marketingiem, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą !

Specjalista ds. marketingu

Inne oferty pracy ...

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej - wyniki

Finał konkursu odbył się 1 kwietnia, podczas tegorocznych
Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Nagrodę główną - pakiet 10 licencji Integra Car/Truck 7 - wersja edukacyjna
zdobył Zespół Szkół Nr 4 z Tomaszowa Lubelskiego.

Serdecznie gratulujemy!archiwum informacji »

© 2000-2017 by Integra Software