Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Integra Firma 7 - Program dla sklepów motoryzacyjnych

Program do sprzedaży części zamiennych

Program posiada dedykowane funkcje dla sklepów oraz lokalnych dystrybutorów części i akcesoriów samochodowych. System nie tylko poprawia organizację, ale dzięki funkcjom CRM może również wpłynąć znacząco na zwiększenie dochodów firmy. Wskaźniki rotacji oraz inne raporty pozwalają optymalnie zarządzać stanami magazynu. Szeroki zakres konfiguracji pozwala dostosować prog. do indywidualnych potrzeb danej firmy.
 

Integra WebShop

Szybka i sprawna sprzedaż części przez Internet

Integra WebShop to nowoczesny sklep internetowy, który jest zintegrowany z danymi TecDoc oraz z magazynem systemów Integra Firma/Car/Truck 7. Taka integracja zapewnia wygodny eksport oferty na strony www oraz aktualne informacje o dostępności części.

Integra WebShop umożliwia łatwe wyszukiwanie części i dodawanie ich do zamówień, z których można automatycznie w programie Integra 7 wystawiać dokumenty sprzedaży. Integra WebShop pozwala równiez wymieniac dane z wieloma katalogami i systemami zamówieniowymi wielu importerów cześci m.in. Auto Partner, Fota, Inter-Team, Motogama, Cer Motor, itp.

TecDoc CATALOG

TecDoc CATALOG to ceniony przez większość sklepów i warsztatów system, który zawiera oryginalne dane ponad 650 producentów części zamiennych. Baza katalogu obejmuje ponad 73 500 pojazdów, 17 mln. zamienników oraz ponad 6 mln. artykułów z opisami technicznymi, zdjęciami, rysunkami, instrukcjami montażowymi, zastosowaniem w pojazdach, etc. Tak szeroki zakres danych sprawia, iż TecDoc CATALOG jest bardzo pomocnym narzędziem zarówno dla warsztatu jak i sklepu motoryzacyjnego przy wyszukiwaniu części zamiennych.
 © 2000-2018 by Integra Software