Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Auto Serwis Szymecki*


Auto Serwis Szymecki
ul. Sienkiewicza 30; 44-190 Knurów

Firma Auto Serwis Szymecki jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 1 stanowisku komputerowym.
 

 


Firma Auto Serwis Szymecki istnieje na rynku motoryzacyjnym od ponad 20 lat. W początkowej fazie działalności serwis oferował usługi związane z typową mechaniką. Wraz z prężnym rozwojem techniki motoryzacyjnej, a co za tym idzie ze wzrostem zapotrzebowania ze strony klientów firma stopniowo rozwijała wachlarz świadczonych usług. Obecnie oferujemy ich pełen zakres z dziedziny mechaniki, diagnostyki, elektromechaniki i elektroniki samochodowej. Należymy do jednej z największych na swiecie
sieci autoryzowanych stacji obsługi BOSCH CAR SERVICE.

Priorytetem naszej firmy jest jakość świadczonych usług oraz profesjonalna obsługa.
Zapewnienie wysokiego standardu usług jest dla nas celem nadrzędnym.

Wdrożenie systemu Integra Car 7 pozwoliło nam zdecydowanie poprawić jakość obsługi klientów, jak również lepiej wykorzystać potencjał serwisu. Bardzo przydatną funkcją jest moduł CRM, który wykorzystujemy do seryjnych kontaktów z klientami. Ważna w programie jest także kompleksowa obsługa magazynu, oraz szybki import elektronicznych faktur wykorzystywany podczas dostaw. Dostępne w programie raporty pozwalają lepiej kontrolować prowadzoną działalność. Podczas  wdrożenia i konfiguracji programu technicy firmy Integra wykazali się solidnością i dużym zaangażowaniem osobistym.

Jesteśmy przekonani, że zakup oprogramowania Integra Software, znacząco wpłynął na poprawę funkcjonowania naszej firmy.

 Gorąco polecam
Tomasz Szymecki

 

« powrót do listy

wyświetleń: 2179

© 2000-2018 by Integra Software