Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Marzec 2008

Szkolenie dot. Integra WEB Katalog dla firmy Auto Partner S.A.

Integra WEB Katalog

Dnia 18.03.2008 w Warszawie w hotelu Groman, odbyło się szkolenie dla przedstawicieli handlowych firmy Auto Partner S.A.

Podczas szkolenia przedstawiono "Integra WEB Katalog" - nowy elektroniczny katalog czesci zamiennych z cennikiem dostawcy i systemem zamówień online dostępny przez przeglądarkę www.

Dzięki zastosowaniu przeglądarki internetowej klient ma dostęp do programu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. 
Integra WEB Katalog umożliwia m.in. dobór części w oparciu o katalog części i cennik dostawcy, tworzenie i wysyłanie zamówień, automatyczne domawianie brakującego towaru w centrali firmy Auto Partner, przeglądanie należności i faktur oraz automatycznie realizuje obsługę sprzedaży z indeksami związanymi.

W trakcie szkolenia zaprezentowano i omówiono:

  • Pierwsze uruchomienie programu
  • Obsługę cennika i katalogu części
  • Obsługę należności i faktur online
  • Nowy sposób realizacji zamówień
  • Konfigurację programu

W trakcie spotkania udzielono również odpowiedzi na zadawane podczas szkolenia pytania.Uczestnikom szkolenia przekazano materiały informacyjne (buklety szkoleniowe, skrócone instrukcje, itp.), a także przeprowadzono ankietę, z której wynikami można zapoznać się poniżej.

Wyniki ankiety

« powrót do listy

wyświetleń: 3301

Integra  - oprogramowanie dla serwisu

Integra oferuje oprogramowanie dla średnich i małych firm czyli dla serwisów pojazdów samochodowych (Integra Car 7 - program do serwisu / warsztatu), sklepów z częściami zamiennymi (Integra Firma 7 - program do sprzedaży części zamiennych), salonów sprzedaży pojazdów i autoryzowanych stacji ASO (Integra DMS - do obsługi stacji dealerskich). Integra to także systemy zamówieniowe B2B i katalogi części dla dużych przedsiębiorstw rynku motoryzacyjnego takich jak importerzy części, floty czy sieci warsztatowe. 

© 2000-2018 by Integra Software